Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Pasifik Savaşı – Pacific Rim Türkçe dublaj izle


Film Bilgileri
Pasifik Savaşı – Pacific Rim Türkçe dublaj izle
153 kere izlendi

Sitemize üye olanlara www.orjinalarmanisaat.net ten %7 indirim

2013 yılının Teknolojinin sınırlarını zorlayan dev robotların olduğu harika bir film .

fragmanı izlediğiniz de ne demek istediğimizi açık ve net şekilde müşahede edeceksiniz.Bilim kurgunun sınırlarını zorlayan bir film olduğu kesin gözüküyor.

Yönetmenliğini üstlenen kişi ise; Ünlü yönetmen Guillermo del Toro dan başkası değildir. İnsanoğlunun bu sefer başı çok fena derttedir. Denizin ve okyanusun altından kaju adında binlerce yaratık insanoğlunun kaynaklarını yok etmeye gelmiştir. Diğer yandan ise insanlar saldırı altındadır ve şehirler harap olmuştur.

Normal füzeler, silahlar ve tanklar bu yaratıklara fazla etki etmiyordur. Hükümet ise bu durum için yeni bir silah geliştirir. Jaeger ismini verdikleri dev robotlar yapacaklardır. Bu büyük robotlar beyin gücü ile iki kişi tarafından yönetilmektedir.

Fakat jeagerler bile bu kaijuları yok etmede güçlük çekeceklerdir. Zorlu bir mücadele büyük bir imtihan insanları beklemektedir. Fakat eski bir pilot ve deneyimsiz bir stajer insanı kurtarmak için tek bir umut olacaktır iyi seyirler.

pasifik-savaşı-izle fullhdfilmizlerim.jpg1

pasifik-savaşı-izle fullhdfilmizlerim.jpg2

pasifik-savaşı-izle-fullhdfilmizlerim.jpg3_.jpg

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Pasifik Savaşı – Pacific Rim Türkçe dublaj izle "
  1. fullhdfilmizlerim 31 Ekim 2013, 11:55 -

    pasifik rim filmi izledim fakat bu kadar bütçeye böyle bir film üzüldüm

Full HD Online Türkçe Film izlerim
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Google+ Full hd online film izle mek sitemiz sizler için tasarlanan en kaliteli full hd film izle me sistemidir. Sitemizde vizyon filmlerini en yüksek kalitede ilk olarak seyretme keyfine ulaşacaksınız. Hd film izle me sitemiz sizlerin 7/24 hizmetindedir. www.fullhdfilmizlerim.com film izleme siteniz sizlere en heyecan verici seri filmleri eklemekte olup her gün birbirinden yeni filmleri bünyesine katmaktadır. The Avengers, The Hunger Games, worl war z , film seo, thor izle dublaj xyz film Skyfall,
fullhdfilmizlerim