Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Thor 2 Karanlık Dünya İzle


Film Bilgileri
Thor 2 Karanlık Dünya İzle
13.538 kere izlendi

Sitemize üye olanlara www.orjinalarmanisaat.net ten %7 indirim

Büyüklerin dünyasında yani Tanrıların dünyasında savaş ve rekabet hiç hız kesmeden soluksuz bir şekilde devam ediyor. Serinin ilk filmi olan Thor filminde fevri hareketleri ve kendine hakim olamaması sonucunda babası tarafından güçleri ve savaş silahı olan çekici elinden alınıp dünyaya sürgün edilen Thor yaşananlar sonucu kaybettiği saygıyı ve kendisini yenilmez yapan çekicini tekrar alarak yaşadığı yer olan Asgard’a dönmeyi başarmıştı.

Ölümsüz ve yenilmez Thor 2 izlerken; ilk filmde buz devleriyle anlaşma yaparak kendisi hükümdarlığı ele almak adına yaptığı oyunlar sonucunda çıkan savaş sonrasında bu defa da Dark Elves ordusu ile savaşacak. Kudretli Malekith yönetiminde olan bu orduyu tekrar karanlığa yollamaya çalışacak olan Thor’un bu defa işi biraz daha zor olacak.

Thor ilk filmden sonra arada Yenilmezler filminde gözükmüştü. Yenilmezler filmi de gerçekten çok iyiydi. Thor Karanlık dünya izlediğinizde dünyayı ve diğer 9 Diyarı öncesinde Odin (Thor’un Babası) ve Asgard’ın bile alt edemediği bir düşmandan kurtarmak için çalışırken Thor karanlık dünya filminden önceki filmden de bilinen Jane Foster ile yeniden birleşecek. Aslında her şey o kadar da güzel gitmeyecek diyebiliriz. Dünyayı ve dostlarını kurtarmak için yine bir şeyleri feda etmesi gerekecek.

thor-izle fullhdfilmizlerimcom.jpg1

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Thor 2 Karanlık Dünya İzle "
  1. fullhdfilmizlerim 4 Kasım 2013, 15:54 -

    Tipik bir Marvel & Bilim Kurgu filmi. Görsel efektler, heyecan, sürükleyicilik yerinde.

Full HD Online Türkçe Film izlerim
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Google+ Full hd online film izle mek sitemiz sizler için tasarlanan en kaliteli full hd film izle me sistemidir. Sitemizde vizyon filmlerini en yüksek kalitede ilk olarak seyretme keyfine ulaşacaksınız. Hd film izle me sitemiz sizlerin 7/24 hizmetindedir. www.fullhdfilmizlerim.com film izleme siteniz sizlere en heyecan verici seri filmleri eklemekte olup her gün birbirinden yeni filmleri bünyesine katmaktadır. The Avengers, The Hunger Games, worl war z , film seo, thor izle dublaj xyz film Skyfall,
fullhdfilmizlerim